További oldalaink: profHOUSE.hu ingatlan  -   profJOB.hu álláskereső portál  -  sussunk-fozzunk.hu online szakácskönyv...   -  rpass.hu Kijelentkezve...
Kijelentkeztél a Hírsumma.info-ról Sajtóközlemények beküldéséhez jelentkezz be...

HÍRSUMMA
F1vilag.hu

Összesen 19 cikk jelent meg a mai nap folyamán.

Norris: A felhők felett járok, nagyon büszke vagyok!

110. Forma-1-es versenyén első győzelmét szerezte vasárnap, Miamiban a McLaren brit versenyzője, Lando Norris. A fiatal tehetséggel természetesen madarat lehetett volna fogatni a parádés diadal után. The post Norris: A felhők felett járok, nagyon büszke vagyok! appeared first on F1VILÁG.HU.
F1vilag.hu | 00:20:26 | Autó-motor | megbeszél

Verstappen: Ha ilyen egy rossz nap, ám legyen!

Max Verstappen számára nem alakult zökkenőmentesen az F1-es Miami Nagydíj hétvégéje, és bár az időmérő előtt sikerült javítaniuk a Red Bull versenygépén, a futamon sem volt tökéletes az autó, így végül a 2. hellyel kellett beérnie.  The post Verstappen: Ha ilyen egy rossz nap, ám legyen! appeared first on F1VILÁG.HU.
F1vilag.hu | 06:00:37 | Autó-motor | megbeszél

Leclerc: Hiányzott a tempó, a 3. hely volt a maximum

A 3. helyen ért célba a vasárnapi Miami Nagydíjon a Ferrari ifjú versenyzője, Charles Leclerc, a monacói pilóta pedig elárulta, úgy érzi, ez volt a maximum, amit elérhettek a versenyen. Leclerc elárulta, nem számítottak arra, hogy a McLaren ennyire erős lesz. The post Leclerc: Hiányzott a tempó, a 3. hely volt a maximum appeared first on F1VILÁG.HU.
F1vilag.hu | 06:40:18 | Autó-motor | megbeszél

Sainzot megbüntették, pozíciót veszített Miamiban

A negyedik helyen ért célba a vasárnapi Miami Nagydíjon Carlos Sainz, a Ferrari versenyzője azonban végül veszített egy pozíciót, miután a versenybírók időbüntetéssel sújtották őt. The post Sainzot megbüntették, pozíciót veszített Miamiban appeared first on F1VILÁG.HU.
F1vilag.hu | 07:00:17 | Autó-motor | megbeszél

Norris elismeri, a győzelem levett némi terhet a válláról

A McLaren ifjú versenyzője, Lando Norris elismerte, a vasárnapi Miami Nagydíjon megszerzett első Forma-1-es győzelem levette a terhet a válláról. A brit pilóta a leintés után elárulta, nem a győzelemre fókuszált a futam, próbálta lazán versenyezni. The post Norris elismeri, a győzelem levett némi terhet a válláról appeared first on F1VILÁG.HU.
F1vilag.hu | 07:40:17 | Autó-motor | megbeszél

Norris: A fejlesztések nélkül nem nyerhettem volna

Rengeteg fejlesztést pályára vitt a hétvégi Miami Nagydíjon a McLaren Forma-1-es csapata, Lando Norris pedig azt mondja, ezek nélkül valószínűleg nem tudta volna megszerezni első győzelmét vasárnap. The post Norris: A fejlesztések nélkül nem nyerhettem volna appeared first on F1VILÁG.HU.
F1vilag.hu | 08:20:24 | Autó-motor | megbeszél

Magnussen bajban, közel az eltiltása

A Haas Forma-1-es pilótája halmozta a büntetéseket a hétvégi Miami Nagydíjon, így már csak két büntetőpontra van egy automatikus versenyeltiltástól. The post Magnussen bajban, közel az eltiltása appeared first on F1VILÁG.HU.
F1vilag.hu | 08:40:16 | Autó-motor | megbeszél

A McLarennél tudták, hogy gyorsan lesznek, na de ennyire!?

Meglepőnek tartja a McLaren F1-es csapatvezetője, hogy Red Bull Miamiban nem tudott mit kezdeni Lando Norris és a továbbfejlesztett autó tempójával. The post A McLarennél tudták, hogy gyorsan lesznek, na de ennyire!? appeared first on F1VILÁG.HU.
F1vilag.hu | 09:20:17 | Autó-motor | megbeszél

Russell idén először kapott ki Hamiltontól nagydíjon

George Russellt meglepte, az F1-es Miami Nagydíjon mennyivel gyengébb volt a versenytempója csapattársához, Lewis Hamiltonhoz képest. The post Russell idén először kapott ki Hamiltontól nagydíjon appeared first on F1VILÁG.HU.
F1vilag.hu | 10:00:26 | Autó-motor | megbeszél

Mennyire volt sérült Verstappen autója Miamiban?

A Red Bull szemmel látható sérülést fedezett fel Max Verstappen autóján a Miami Nagydíjon, ami Christian Horner csapatvezető szerint jelentősen visszavetette a pilóta tempóját. The post Mennyire volt sérült Verstappen autója Miamiban? appeared first on F1VILÁG.HU.
F1vilag.hu | 10:40:17 | Autó-motor | megbeszél

Szerződéshosszabbítást írt alá a Red Bull technikai igazgatója

Pierre Wache annak ellenére kötelezte el magát a Red Bull Forma-1-es istállója mellett, hogy egyes híresztelések a távozását harangozták be. The post Szerződéshosszabbítást írt alá a Red Bull technikai igazgatója appeared first on F1VILÁG.HU.
F1vilag.hu | 11:20:17 | Autó-motor | megbeszél

Verstappen: „Ha anyámnak töke lett volna, ő lenne az apám…”

A háromszoros világbajnok Max Verstappen szerint semmit sem von le Lando Norris érdemeiből az, hogy némi szerencsével szerezte meg pályafutása első Forma-1-es győzelmét vasárnap, Miamiban. The post Verstappen: „Ha anyámnak töke lett volna, ő lenne az apám…” appeared first on F1VILÁG.HU.
F1vilag.hu | 13:20:17 | Autó-motor | megbeszél

Verstappen állítja, Perez eltalálta az autóját az 1-es kanyarban

A Red Bull versenyzője, Max Verstappen a vasárnapi Miami Nagydíjat követően elárulta, versenyautója egy kicsit megsérült akkor, amikor csapattársa, Sergio Perez kis híján megtorpedózta azt a verseny rajtját követően. The post Verstappen állítja, Perez eltalálta az autóját az 1-es kanyarban appeared first on F1VILÁG.HU.
F1vilag.hu | 14:00:17 | Autó-motor | megbeszél

Leclerc nagyon örül Norrisnak, mindig különleges első győzelmet látni

Rendkívül sportszerűen nyilatkozott Lando Norris vasárnapi sikerével kapcsolatban a Miamiban harmadikként célba érő Charles Leclerc. A monacói versenyző azt mondja, pontosan tudja, milyen örömöt élt át a versenyt követően a McLaren ifjú versenyzője. The post Leclerc nagyon örül Norrisnak, mindig különleges első győzelmet látni appeared first on F1VILÁG.HU.
F1vilag.hu | 14:40:33 | Autó-motor | megbeszél

Piastri csalódott, de nagyon örül a McLaren sikerének

Vegyes érzésekkel nyilatkozott a Forma-1-es Miami Nagydíj után a McLaren ifjú versenyzője, Oscar Piastri. Az ausztrál versenyző természetesen örül csapattársa, Lando Norris győzelmének, az azonban frusztrálja, hogy neki pont nélkül kellett távoznia Floridából. The post Piastri csalódott, de nagyon örül a McLaren sikerének appeared first on F1VILÁG.HU.
F1vilag.hu | 15:00:32 | Autó-motor | megbeszél

A Mercedes nem mondott még le Verstappenről: „Megfigyelő üzemmódban vagyunk”

Reagált a Red Bull-vezér Oliver Mintzlaff legutóbbi nyilatkozatára a Mercedes-főnök Toto Wolff, aki Miamiban újfent utalt rá, nem mondtak még le arról, hogy leszerződtessék Max Verstappent a 2025-ös szezonra. The post A Mercedes nem mondott még le Verstappenről: „Megfigyelő üzemmódban vagyunk” appeared first on F1VILÁG.HU.
F1vilag.hu | 16:00:25 | Autó-motor | megbeszél

Így áll az F1-es pontverseny Miami után

Vasárnapi győzelmének köszönhetően jelentősen gyarapította pontjainak számát a világbajnoki összetettben Lando Norris. A brit versenyző egy helyet javítva jelenleg a 4. pozíciót foglalja el az összetettben. The post Így áll az F1-es pontverseny Miami után appeared first on F1VILÁG.HU.
F1vilag.hu | 17:00:35 | Autó-motor | megbeszél

Leclerc: A hamarosan érkező fejlesztések határozzák meg a szezonunkat

Összességében jól helytállt a Red Bull Racinggel szemben a hétvégi Miami Nagydíjon a Ferrari Forma-1-es csapata, Charles Leclerc szerint azonban nem szabad figyelmen kívül hagyni azt, hogy végső soron a McLaren diadalmaskodott a vasárnapi versenyen. The post Leclerc: A hamarosan érkező fejlesztések határozzák meg a szezonunkat appeared first on F1VILÁG.HU.
F1vilag.hu | 18:00:32 | Autó-motor | megbeszél

Sainz: Ha egy körrel később állunk ki, nyerhettünk volna!

Frusztráltan nyilatkozott a vasárnapi Miami Nagydíjat követően a Ferrari versenyzője, Carlos Sainz, úgy érzi ugyanis, ha egy körrel később állnak ki a bokszba, ők is megnyerhették volna a versenyt. The post Sainz: Ha egy körrel később állunk ki, nyerhettünk volna! appeared first on F1VILÁG.HU.
F1vilag.hu | 20:00:43 | Autó-motor | megbeszél

További oldalaink: profHOUSE.hu ¤ profJOB.hu ¤ Süssünk-főzzünk.hu ¤ rPass.hu
©2007-2024(2010) HÍRSUMMA.info | Időjárás | Ipresszum | Adatvédelmi nyilatkozat | Honlaptérkép | Fórum | Sajtóközlemények beküldése